קצת על עצמי

גולשים יקרים שלוםשמי אמיר, מיום שאני זוכר את עצמי אני עם מצלמה בידמצלם ומתעד ובמהלך השנים שברתי ניסיון שאינו מובן מאליו וכשזה משתלב עם כשרון מולד כל תמונה הופכת לחוויה בפני עצמהכל תמונה מספרת הרבה על המצולם וסביבתו וכמובן גם על הצלם.

עם השנים פיתחתי סגנון צילום יחודי המותאם עבור כל לקוח באופן אישי ומציג את האירוע ברמת איכות וצילום גבוהה.

איכות הצילום נמדדת בפרטים הקטניםכמות האוראיכות הרקעזווית הצילוםהדגשת נשוא הצילוםהמרחק המתאים והכישרון ללחוץ על המתג ברגע הנכון והמתאים – הם המקנים לכם את התיעוד הטוב ביותר שיכולתם לקבלוהם העושים את ההבדל בין תמונות נאות של אירוע לבין תמונות מהממות המדגישות את גודל הרגע ומנציחות את האירוע ברמה איכותית גבוהה.

אין דבר יותר מהנה עבורי מלצלם ולהנציח אירועיםהצילום עבורי הוא עולם קסוםעולם שבו לכל רגע ורגע יש משמעות משלו.

בזמן האירוע אני עומד רגע בצדמתנתק מהשמחה וההמולה ומחפש גם את הרגעים הקסומים אותם רגעים שאיש אינו שם לב אליהםהרגעים המרגשים באמת אותם תגלו רק לאחר שתקבלו את התמונות לידכם.

 לאחר שנים של צבירת ניסיון בצילום אירועים מכל הסוגים כגוןצילום אירועיםמגנטים באירועיםצילומי ילדיםצילומי מוצרצילומי אופנה ודוגמנות.

כבוגר בית הספר לצילום של "גליץפיתחתי את המיומנויות והיכולות לראות בדמיוני את האובייקט המצולם ואיך תיראה התוצאה הסופיתכדי לקבל תוצאה מקסימאלית ומשביעת רצון יש לשים דגש פרט לכישרוןגם לפרטים הקטניםמתוך אמונה כי נדרשת עבודת הכנה לפני כל צילוםקטן כגדולכך יכול צילום שגרתי להפוך לחזיון צבעוני איכותי ובלתי נשכח לשביעות רצונו של כל לקוח.

שם המשחק הוא סטנדרט ביצוע גבוה ללא בפשרותהלקוחות שלי מקבלים את הטוב ביותראני מאמין כי חלק בלתי נפרד מאיכות הצילום היא איכות הציוד הנמצא ברשותו של הצלם ושני האלמנטים הללו מניבים את התוצאה הטובה ביותר,

לכן הציוד בו אני משתמש הוא ציוד צילום החדיש והמתקדם בשוקציוד שיבצע את הנדרש ממנו ויעמוד בכל מבחן אירוע כך שכל ציוד חדש היוצא לשוק הצילום נבחן מיידית על ידי ובמידה ומתאים לסגנון הצילום ולעבודות שלי הוא נרכש .

כמי שמעמיד את הלקוח במקום הכי גבוהאני מתחייב לשירות ברמה גבוהה ביותרלתודעת שירותולהיות קשוב לרצונו של הלקוח לשביעות רצונו המלאה מהתוצאה הסופית.