בוק בת מצווה

האירוע המרשים ביותר שישאיר את הזיכרון העמוק ביותר אצל הבת שלכם הוא אירוע הבת מצווה. כיום אחד הטרנדים הנפוצים ביותר הוא צילום בוק בת מצווה, הצילומים למעשה כוללים את שלבי ההתפתחות מלידה ועד לנערות. על ידי שימוש באפקטים, אלמנטים ונופים שונים יוצרים חוויה מושלמת שמספרת סיפור דרך התמונות.

בוק בת מצווה, כדי שיהיה כיף, כך תעשי

צילומי בוק בת מצווה הוא תהליך מהנה בעל ארשת נינוחות ורגיעה. אמנם בניגוד גמור להורמונים שמשתוללים בגיל זה אך בכל זאת מצבי רוח משתנים יכולים ליצור מצב בו בוק בת מצווה נראה כמו יום הדין, על כן כמה דברים שמומלץ לעשות לפני יום הצילומים. הדבר הראשון הוא לבחור יום עם מזג אוויר נעים, לא חם מידי ולא קר מידי, הדבר הבא הוא לבחור חברה טובה שתתלווה ליום צילומי בוק בת מצווה (אימא לא מספיק!), לאחר מיכן צריך להכין מספר ערכות לבוש, מכיוון שבוק בת מצווה אינו מסתכם בכמה תמונות אלא מתפרש על יום צילומים יש להכין כמה מערכות לבוש לשעות הבוקר, צהריים וערב. כמו כן מומלץ להביא ציוד שיאפשר את שינויי התסרוקות, כך התמונות יהיו שונות אחת מהשנייה. אם מתאפשר לכן צרפו ליום צילומי בוק בת מצווה מאפרת או מישהי שתעזור בתסרוקות והאיפור יחד. בנוסף מומלץ להביא כריכים או לתאם את זמני ההפסקות והארוחות על מנת שהכול יתנהל במנוחה רבה.

טיפים של צלם מומחה ליום צילומי בוק בת מצווה

כצלם מומחה אני ממליץ לכן בנות המצווה לאמץ כמה מהטיפים הבאים על מנת שתוכלו ליהנות בצורה מושלמת מיום הצילומים ומהתוצאה הסופית של בוק בת  מצווה.

ביגוד – בחרי את הבגדים שאת הכי אוהבת, אם בחרת ללבוש לצילומים בגדים חדשים את חשוב למדוד קודם, מומלץ להביא בגדים להחלפה יותר ממה שחושבים שצריך למרים של לכלוך או כל תקלה אחרת.

מבנה גוף – מבנה הגוף למעשה מכתיב את סוג הבגדים שמומלץ ללבוש ליום צילומי בוק בת מצווה, גובה נמוך מחייב לבוש בעל צבעים אחידים ועדיף חולצה ומכנס ולא שמלות (שמלה תיצור מראה נמוך ותקצר את הרגליים), מבנה גוף מלא מחייב לבוש שאינו צמוד (חולצות צמודות יבליטו את ה"צמיגים"), מבנה גוף צר מומלץ ללבוש חולצת בטן.

  • 3
  • 2.9 K