ככה מצטלמים לבוק בת מצווה

בוק בת מצווה הינו הדבר שעליו כל הבנות מדברות, היכן יהיו הצילומים, מי יהיה הצלם וכדומה. בוק בת מצווה מביא בעצם את כל התהליך של ההפיכה מילדה לנערה. צילומי בוק בת מצווה כוללים אלמנטים בסיסיים שחייבים לדבוק בהם, וכל מה שמעבר הינו בגדר תוספת לא מחייבת אך מבורכת. החל בבחירת הצלם, בחירת המיקום והזמן שמוקדש לצילומים.

ראשית חוכמה, היסודות לבוק בת מצווה

כאמור צילום בוק בת מצווה חייב להיות מבוסס על יסודות בסיס על מנת שיצא מוצלח ויפה. היסודות הם:

בחירת צלם – בחירת צלם לצילומי בוק בת מצווה מחייב שתוודאו כי זו אכן מיומנותו. אל תטעו לחשוב שהצלם שמצלם את הוידיאו הוא בהכרח מיומן  לצלם בוק בת מצווה, והדגש הוא על מיומן.

בחירת מיקום – מיקום לצילומי בוק בת מצווה הינו אולי היסוד החשוב ביותר. אם תבחרו מקומות לצילום והצלם לא מכיר אותם אז עליו יהיה ללמוד אותם ורק אז לצלם. מומלץ לברר עם הצלם לגבי מקומות מומלצים שהוא מכיר ויודע להתמודד עם השמש או הצל.

זמן לצילומים – חשוב מאוד לקבוע את יום הצילומים בצורה כזו שהצלם מפנה עבורכם מספיק זמן, אין הכוונה לשעתיים או 5 שעות, הכוונה למספיק זמן שלא יאלץ את הצלם להזדרז.

אלמנטים ותוספות – צילום בוק בת מצווה כולל תמונות רבות במיקומים שונים. מאוד מומלץ להגיע ליום הצילומים עם מספר סגנונות של בגדים וכל מיני אביזרים.

בחירת צלם לבוק בת מצווה

בחירת צלם הינה דבר שאין להקל בו ראש, לעיתים איתור הצלם יכול להיות בעייתי מכיוון שיש לא מעט צלמים והבחירה ביניהם קשה. מומלץ ראשית לקבל חוות דעת ממכרים או לקוחות עבר. אל תתביישו לבקש רשימת ממליצים ולהרים להם טלפון ולשאול לגבי איכות הצילומים, טיב השירות וכדומה. רק כך בחירת צלם עבור בוק בת מצווה יהיה איכותי וטוב. לאחר שקיבלתם המלצות מומלץ לגשת אליו ולראות עבודות לדוגמה. מאוד חשוב לא להיות מקובעים על רעיון אחד מכיוון שיש כל כך הרבה רעיונות ואפשרויות ליצור בוק מושלם.

 

המלצה:

לאחר הצילומים שלבו את התמונות למצגת או קליפ בת מצווה מקצועי כך שתזכו למזכרת כפולה ותוכלו גם להציג את הקליפ במהלך האירוע.

00