כך תבחר אולם אירועים במרכז

אין ספק כי בחירה של אולמות אירועים במרכז איננה בחירה פשוטה כלל וכלל. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אולמות באזור המרכז, ולכן רבים מתלבטים במשך תקופה ארוכה לפני שהם מבצעים את הבחירה. אם גם אתם נמצאים בשלב ההתלבטויות, אנחנו אן כדי לעזור. במאמר זה נשתדל להעניק לכם כמה שיותר טיפים אשר יסייעו לכם בבחירה נכונה של אולם אירועים במרכז.

מה חשוב לקבוע לפני בדיקת האולמות השונים?

עוד לפני שאתם ניגשים אל כמה אולמות אירועים במרכז בכדי לבדוק אותם, ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לקבוע:

  • מספר האורחים הצפוי – הכינו רשימת מוזמנים והוסיפו עליה כ50 אורחים. זהו המספר המשוער של האורחים באירוע שלכם ועל פיו יהיה עליכם לבחור את האולם המתאים. חשוב מאוד לזכור – זהו לא המספר אותו תמסרו לבעל האולם! לבעל האולם מסרו מספר הקטן בכבין 10-20% ממספר האורחים שהזמנתם, בכדי למנוע מצב של מנות מיותרות. במידה ואכן יגיעו כל האורחים, תוכלו לפתוח שולחנות נוספים שהוצבו כרזרבה ללא כל בעיה.
  • התקציב שלכם – חשוב לקבוע מראש את התקציב שיש לכם בכדי לקיים את האירוע ולבדוק אך ורק אולמות המתאימים לגובה התקציב שקבעתם, בכדי שלא למצוא את עצמכם בגירעון כספי מיותר לאחר האירוע.
  • גן או אולם – קבעו האם אתם מעדיפים גן או אולם אירועים (אל תשכחו להתאים זאת גם לעונת השנה בה נערך האירוע).

בעזרת הקריטריונים הללו תוכלו לצמצם באופן משמעותי את רשימת אולמות האירועים באזור המרכז, ותוכלו לבדוק רק את האולמות שיכולים להתאים לצרכים שלכם באופן יעיל וטוב.

מה לבדוק באולמות עצמם?

לאחר שצמצמתם את הרשימה של אולמות אירועים במרכז המתאימים לכם, עליכם לגשת אל האולמות השונים ולבדוק את השירותים בהם. בחנו כל נתון אפשרי, החל מהנתונים הגדולים כמו העיצוב, הקייטרינג, המיקום, התאורה וההגברה, החניה והגישה לנכים, רישיון העסק וכדומה ועד לפרטים הקטנים ביותר כמו חדרי השירותים, הסוויטה שתשמש אתכם, בעלי האירוע, לפני האירוע ובמהלכו, צוות המלצרים ועוד.

בנוסף, בדקו את המחיר המוצע לכם באולם, אשר לרוב נקבע כ"מחיר למנה" ובדקו מה המחיר הזה כולל. לרוב, המחיר יכלול את האולם עצמו, העיצוב הבסיסי של האולם, מנה על פי התפריט שבחרתם, קינוחים ואלכוהול. יחד עם זאת, ישנם אולמות המציעים שירותים נוספים הכלולים במחיר כמו הגברה ותאורה, שירותי חניה וכדומה, דבר אשר הופך את המחיר להרבה יותר אטרקטיבי ומשתלם עבורכם. בנוסף בדקו מהי המקדמה אותה תצטרכו לשלם מראש לאולם האירועים (לרוב מדובר בכ10%-20% מסך התשלום הכולל, והיתרה משולמת רק לאחר האירוע).

00