יום צילום בוק בת מצווה, חוויה מושלמת

צילומי בוק בת מצווה תמיד נחשבים למרכז העניינים באירוע, לעיתים מחשיבים אותו יותר מכל האירוע בכלל. כאשר מתכננים את צילומי בוק בת מצווה יש צורך לוודא כי אותו יום הוא באמת יום שייזכר לשנים רבות, באותו יום צילומי בוק בת מצווה הבת שלכם הופכת לנסיכה ליום אחד. מומלץ להגיע ליום הצילומים טבעיים ככל האפשר ואם כבר החלטתם על עיצוב השיער או איפור אז תעדיפו לצלם תמונות מוקדם ככל האפשר על מנת שלקראת סוף הצילומים אם השיער יאבד מעיצובו או שהאיפור ימחק תוכלו להמשיך לצילומים נוספים בסגנון שונה.

לא לשכוח לשמוח

חשוב מאוד כאמור לתכנן את צילומי בוק בת מצווה בצורה כזו שכל מהלך הצילומים וההתקדמות מבחינת זמנים ביום הצילומים של בוק בת מצווה לא יהיה מצב של מורת רוח, צריך לזכור כי אין אלו צילומים של כמה תמונות אלא יום צילומים פשוטו כמשמעו, לרוב מתחיל בבוקר ומסתיים בערב. ההכנות ליום צילומי בוק בת מצווה צריכות לכלול מעבר לפריטי הלבוש השונים והאביזרים שמצורפים לתמונות גם תכנות של הפסקות ומנוחה בין לבין. צלם בוק בת מצווה שמבין את הצורך ב " לקחת את הזמן " הוא למעשה מקצוען שמאפשר לאותה נערה מצולמת להיות נינוחה ולא לחוצה. ההמלצה הגורפת היא לצרף ליום הצילומים חברה טובה או קרבת משפחה ולא רק את ההורים, לעיתים זה יועיל בהרבה במקרים של לחץ, עייפות או מורת רוח כזו או אחרת.

מה לקחת ליום צילומי בוק בת מצווה?

הצלחת יום הצילומים תלויה במספר גורמים, הראשון כמובן הוא הצלם עצמו אולם לא רק הוא, ההיענות ושיתוף הפעולה מהנערה המצולמת חשוב לא פחות וכמובן שישנם הציוד והאביזרים הנלווים.

ראשית כל הצלם – הצלם הינו העיקר בצילומי בוק בת מצווה מכיוון שצלם טוב יודע ויכול לבחור מקומות צילום טובים ואיכותיים שיחמיאו לנערה, לא כל אחת יוצאת אותו דבר בצילומים ובחירת מקומות מחמיאים יאפשרו להוציא תמונות טובות יותר.

מקומות לצילום – המקומות בהם יצולמו תמונות בוק בת מצווה חשובים מאוד, בשפה המקצועית הם נקראים " לוקיישנים ". ככל שמקפידים על בחירת מיקומים נכונים יותר כך התמונות מוצלחות יותר.

אביזרים ותוספות – רק לצלם את הנערה זה מעולה אולם אחרי 3 – 5 תמונות הכל כבר נראה אותו דבר ולכן על מנת ליצור צילומי בוק בת מצווה מעניינים מומלץ לשנות את הבגדים במהלך הצילומים, אפילו מספר פעמים, כמו כן מומלץ לצרף לצילומים אביזרים כגון כובעים, משקפי שמש, בועות סבון, כרית נוצות ועוד ככל העולה על הדמיון. ככל שתרחיבו את מגוון האביזרים כן תיצרו תמונות מיוחדות ומעניינות יותר. כמו כן מכיוון שהצילומים נערכים במשך יום שלם מבוקר עד ערב מומלץ להביא בגדי החלפה שמתאימים לשעות היום.

טיפ שימושי: יום הצילומים יכול לשמש גם ליצירת קליפ בת מצווה

00