בוק בת מצווה

בוק בת מצווה בגלל הזיכרונות כי זה כל מה שיישאר לנו

אם בעבר עיקר האירוע של בת המצווה סבב סביב הויכוח את מי להזמין ואת מי לא, או מי הצטלם ומי נעלם מהאלבום המשפחתי הרי שכיום הכול סובב סביב הנערה המתבגרת, על אחת כמה וכמה צילום בוק בת מצווה הפך להיות חלק בלתי נפרד מהאירוע כולו ולעיתים צילומי בוק בת מצווה הם האירוע ותו לא. לא אחת קרה שהייתה עדיפות לאירוע קטן יחסית ולעומת זאת צילומי בוק בת מצווה ארכו יותר מיום צילומים וכללו אטרקציות ופעילויות מגוונות.

 

החלטות החלטות ועוד החלטות, בוק בת מצווה יכול להיות קל או מורכב

בוק בת מצווה יכול להיות קל או מורכב הכול תלוי בהכול. אם נערת השמחה קמה עם מצב רוח סביר שזה ישפיע על כל יום הצילומים, ואם פצעון קטנטן יצא לאוויר העולם יכול להיות שעדיף לוותר על היום ולבחור ביום אחר. מכל ההיבטים צילומי בוק בת מצווה צריך להיות מהלך כייפי שיוצר את ההרגשה המושלמת, אותה הרגשת חשיבות שכל העולם עומד מלכת וסובב רק סביב הנסיכה המיועדת. אחת ההחלטות הראשונות והעקרוניות היא היכן לצלם את בוק בת מצווה, האם אלו יהיו צילומי סטודיו או צילומים בחיק הטבע, לעיתים אלו יהיו צילומים משולבים, הכול תלוי בבחירות ובהחלטות שיתקבלו. מכיוון שצילומי בוק בת מצווה באים להראות את התהליך אותו עברה המתבגרת מינקות ועד למצוות הרי שיש לשקול בחיוב את האפשרות להחליף בגדים לפני כל סט צילומים ואולי אף את התסרוקת בשיער.

 

מחר מצלמים בוק בת מצווה, את מוכנה?

הכותרת אמנת נראית כאילו היא מתייחסת לנערה אולם בפועל הכוונה היא אליך האימא ואליך האבא, אנו מבינים כי הימים אינם קלים בלשון המעטה, הרבה שינויים בפרק זמן יחסית קצר שאיתם כולם צריכים להתמודד כל אחד ואחת בדרך שלו. ראשית מומלץ כי תצרפו ליום הצילומים גם חברה טובה של ביתכם, היכולת שלנו לתת מענה במקרה של "קריסיס" כזה או אחר במהלך צילומי בוק בת מצווה לעיתים די מוגבל, חברה טובה וקרובה תהיה כתף לביתכם. בדרך זו סביר להניח כי הזמן שתחסכו במקרה של קריסה במצב הרוח הוא אדיר.